Pracovník/pracovnice skladu

Top

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce:

- Příjem a výdej zboží včetně kontrol a evidencí

- Manipulace se zbožím v rámci skladu

- Komunikace se zákazníky a dalšími odděleními pro koordinaci objednávek a expedice

Požadujeme:

- Praxe v oblasti skladování a logistiky vítána

- Uživatelská znalost PC (Outlook, MS Office)

- Organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu

- Zkušenosti s manipulací se zbožím (pracujeme s oblečením a čistícími prostředky)

- Zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Nabízíme:

- Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

- Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání

- Příjemné a moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště Olomouc
Mzda 7.313 Kč – 14.625 Kč (15 – 30 hod.)
Typ úvazku zkrácený

Kontaktní osoba

PhDr. Martin Dudák

Telefon: +420 735 171 157

E-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz

Máte o pozici zájem? Napište nám!

Informace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.

Modul: Pracovní nabídky